KARİN İPLİK KİMYA TEKSTİL İNŞAAT TURİZM PAZARLAMA YILDIRIM

Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Kazım Karabekir Mh. Kanarya Sk. No: 5/b Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Kayıtlı Sektörler
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
09.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Karin İplik Kimya Tekstil İnşaat Turizm Pazarlama firması Bursa ili Yıldırım ilçesinde İplikçiler, İplik ve Yün sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 51 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Karin+İplik+Kimya+Tekstil+İnşaat+Turizm+Pazarlama+Bursa Firma+Rehberim+Üyesidir!

Karin İplik Kimya Tekstil İnşaat Turizm Pazarlama Hakkında

Firmamız Bursa İlinde Yıldırım İlçesi Kazım Karabekir Mh. Kanarya Sk. No: 5/b Adresinde İplikçiler, İplik ve Yün sektörlerinde faaliyettedir.
Karin İplik Kimya Tekstil İnşaat Turizm Pazarlama Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Karin İplik Kimya Tekstil İnşaat Turizm Pazarlama firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Karin İplik Kimya Tekstil İnşaat Turizm Pazarlama firmamıza İstek ve taleplerinizi 20 Kasım 2017 Pazartesi Çalışma saatinde iletebilir veya Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 51 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.