KAYSERİ YUFKA YENİMAHALLE

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
422. Sk. No: 37/B, Demetevler, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
08.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Kayseri Yufka firması Ankara ili Yenimahalle ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Yufka, Yufka İmalat ve Satış sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 116 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Kayseri+Yufka+Ankara Firma+Rehberim+Üyesidir!

Kayseri Yufka Hakkında

Firmamız Ankara İlinde Yenimahalle İlçesi 422. Sk. No: 37/B, Demetevler, Adresinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Yufka, Yufka İmalat ve Satış, Yufkacılar sektörlerinde faaliyettedir.
Kayseri Yufka Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Kayseri Yufka firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Kayseri Yufka firmamıza İstek ve taleplerinizi 24 Kasım 2017 Cuma Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (312) 336 49 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 116 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz