KAZDAL KARDEŞLER EKMEK FABRİKASI KADIKÖY

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Kocayol Cd. Kerem Bey Sokak No: 3/A, Bostancı, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
10.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Kazdal Kardeşler Ekmek Fabrikası firması İstanbul ili Kadıköy ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Ekmek, Ekmek Fabrikaları sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2018 yılı içerisinde 4 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Kazdal+Kardeşler+Ekmek+Fabrikası+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Kazdal Kardeşler Ekmek Fabrikası Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Kadıköy İlçesi Kocayol Cd. Kerem Bey Sokak No: 3/A, Bostancı, Adresinde faaliyettedir.
Kazdal Kardeşler Ekmek Fabrikası Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Ekmek, Ekmek Fabrikaları, Ekmek Satış Mağazaları, Ekmek Fabrikası sektörlerinde hizmet vermektedir.
Kazdal Kardeşler Ekmek Fabrikası Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Kazdal Kardeşler Ekmek Fabrikası firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Kazdal Kardeşler Ekmek Fabrikası firmamıza İstek ve taleplerinizi 23 Ocak 2018 Salı Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (216) 416 55 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2018 yılı içerisinde 4 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz