KAZIM BAKİ UNLU MAMLÜLLERİ ADAPAZARI

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Kömürpazarı Cad. No: 16, Adapazarı, Sakarya (Adapazarı) Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
10.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Kazım Baki Unlu Mamlülleri firması Sakarya ili Adapazarı ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 43 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Kazım+Baki+Unlu+Mamlülleri+Sakarya Firma+Rehberim+Üyesidir!

Kazım Baki Unlu Mamlülleri Hakkında

Firmamız Sakarya İlinde Adapazarı İlçesi Kömürpazarı Cad. No: 16, Adapazarı, Sakarya (Adapazarı) Adresinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar sektörlerinde faaliyettedir.
Kazım Baki Unlu Mamlülleri Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Kazım Baki Unlu Mamlülleri firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Kazım Baki Unlu Mamlülleri firmamıza İstek ve taleplerinizi 21 Kasım 2017 Salı Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (264) 278 20 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 43 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz