KD TURİZM TAŞIMACILIK VE GIDA ESENYURT

Adresimiz Konum Ekle!
Kapadık Köyü 383 Ada 5 Parsel H3 Blk. Akbatı Avm Kat 2 No: 90  Yol Tarifi
İl, İlçe & Mahallemiz
Faaliyet Alanlarımız
Aranma İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
07.06.2015 -
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
KD TURİZM TAŞIMACILIK VE GIDA ESENYURT İstanbul Firma RehberimKD TURİZM TAŞIMACILIK VE GIDA ESENYURT İstanbul Firma Rehberim51 0.0 | 0 Oy
Bu Firmanın Sahibi Siz misiniz?
Firma Sahibiyim Üyelik Yükselt
Kd Turizm Taşımacılık ve Gıda Firması İstanbul ili Esenyurt ilçesinde Turizm sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2020 yılı içerisinde 13 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Kd+Turizm+Taşımacılık+ve+Gıda+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Kd Turizm Taşımacılık ve Gıda Hakkında

Kd Turizm Taşımacılık ve Gıda Firmamız İstanbul İlinde Esenyurt İlçesi Kapadık Köyü 383 Ada 5 Parsel H3 Blk. Akbatı Avm Kat 2 No: 90 Adresinde faaliyettedir.
Kd Turizm Taşımacılık ve Gıda Turizm sektörlerinde hizmet vermektedir.
Kd Turizm Taşımacılık ve Gıda Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Kd Turizm Taşımacılık ve Gıda firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Kd Turizm Taşımacılık ve Gıda firmamıza İstek ve taleplerinizi 22 Şubat 2020 Çalışma saatinde iletebilir veya Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2020 yılı içerisinde 13 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.