KENT IZGARA VE ÇORBA SALONU TURGUTLU

Sabit Telefon Tıklayarak Bizi Arayabilirsiniz!
Adresimiz Konum Ekle!
Acarlar Mh. Seher Sk. No: 1/A,  Yol Tarifi
İl, İlçe & Mahallemiz
Faaliyet Alanlarımız
Aranma İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
07.06.2015 -
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
KENT IZGARA VE ÇORBA SALONU TURGUTLU Manisa Firma RehberimKENT IZGARA VE ÇORBA SALONU TURGUTLU Manisa Firma Rehberim51 0.0 | 0 Oy
Bu Firmanın Sahibi Siz misiniz?
Firma Sahibiyim Üyelik Yükselt
Kent Izgara ve Çorba Salonu Firması Manisa ili Turgutlu ilçesinde Restaurantlar sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2020 yılı içerisinde 7 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 0 kişi tarafından aranmıştır.
Kent+Izgara+ve+Çorba+Salonu+Manisa Firma+Rehberim+Üyesidir!

Kent Izgara ve Çorba Salonu Hakkında

Kent Izgara ve Çorba Salonu Firmamız Manisa İlinde Turgutlu İlçesi Acarlar Mh. Seher Sk. No: 1/A, Adresinde faaliyettedir.
Kent Izgara ve Çorba Salonu Restaurantlar sektörlerinde hizmet vermektedir.
Kent Izgara ve Çorba Salonu Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Kent Izgara ve Çorba Salonu firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Kent Izgara ve Çorba Salonu firmamıza İstek ve taleplerinizi 20 Şubat 2020 Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (236) 313 17 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2020 yılı içerisinde 7 kişi Ziyaret etmiş, 0 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.