KENTMAR ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ GIDA VE SÜPER MARKETLER TİCARET PENDİK

Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Yenişehir Mah. Bahar Sok. Hukuk. Huzur Sit. Sosyal Tesis. Kurtköy, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
09.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Kentmar Alışveriş Merkezleri Gıda ve Süper Marketler Ticaret firması İstanbul ili Pendik ilçesinde Alışveriş Merkezleri, Ticaret Rehberi, Marketler ve Süpermarketler  sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2018 yılı içerisinde 4 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Kentmar+Alışveriş+Merkezleri+Gıda+ve+Süper+Marketler+Ticaret+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Kentmar Alışveriş Merkezleri Gıda ve Süper Marketler Ticaret Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Pendik İlçesi Yenişehir Mah. Bahar Sok. Hukuk. Huzur Sit. Sosyal Tesis. Kurtköy, Adresinde faaliyettedir.
Kentmar Alışveriş Merkezleri Gıda ve Süper Marketler Ticaret Alışveriş Merkezleri, Ticaret Rehberi, Marketler ve Süpermarketler  sektörlerinde hizmet vermektedir.
Kentmar Alışveriş Merkezleri Gıda ve Süper Marketler Ticaret Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Kentmar Alışveriş Merkezleri Gıda ve Süper Marketler Ticaret firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Kentmar Alışveriş Merkezleri Gıda ve Süper Marketler Ticaret firmamıza İstek ve taleplerinizi 22 Ocak 2018 Pazartesi Çalışma saatinde iletebilir veya Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2018 yılı içerisinde 4 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz