Erkan Mutlu İnan Hatay Temsilcisi

Erkan Mutlu İnan
Hit
1523/4
Temsilcilik Bölgesi
Cep Telefonu
Erkan Mutlu İnan | Firma Rehberim Hatay Temsilcisidir.. İletişime Geçmek Mesaj Göndermek veya Takip Etmek İçin Tıklayın.
Erkan+Mutlu+İnan Firma+Rehberim+Hatay+Temsilcisidir.
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!

Erkan Mutlu İnan Firmaları

İnan Mutfak Dolabı Laminant Parke
Adres: gültepe mahallesi
Beğeni: 3 kişi beğendi Firma Türü: ucretsiz
3 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz

Erkan Mutlu İnan Haberleri

En Çok Okunan Erkan Mutlu İnan Haberleri

  DİYETİSYEN SELİN SÖYLEMEZ; “ŞİMDİ ZAYIFLAMA ZAMANI”

  İlçemizin yetiştirdiği Gazi Üniversitesi mezunlarından genç Diyetisyen Selin Söylemez yanlış beslenme alışkanlıklarını değiştirilerek doğru beslenme ile sağlıklı bir şekilde kilo verilebileceğini belirtti ve; “Yanlış bir diyetle kaybedilen kilolar kalıcı beslenme değişikliği yapmadığınız sürece daha fazla ağırlık kazanımı olarak vücudunuza dönecektir.” dedi.

  Erkan Mutlu İnan | 23 Mayıs 2015 00:00
  SÜLEYMAN DEMİREL ANADOLU LİSESİ’NDE MEZUNİYET COŞKUSU‏

  Başarılarla dolu geçmişi ile anılan Dörtyol Süleyman Demirel Anadolu Lisesi 16. mezunlarına düzenlediği muhteşem bir geceyle adından yine söz ettirdi.

  Erkan Mutlu İnan | 26 Mayıs 2015 00:00
  Erdem Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nin Etkinliği

  <span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(68, 68, 68); font-family:times new roman,serif; font-size:16px">Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci Erdem &Ouml;zel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi tarafından d&uuml;zenlenen Engellilere Farkındalık etkinliğine katıldı.</span>

  Erkan Mutlu İnan | 27 Mayıs 2015 00:00
  Şehit Ahmet Kara’ya Son Veda

  15 Temmuz 2016 Cuma günü yaşanan darbe girişiminde demokrasi mücadelesi verirken İstanbul’da hayatını kaybeden vatandaşımız Ahmet Kara, ilimiz Yayladağı ilçesi Yoncakaya Mahallesi’nde düzenlenen törenle son yolculuğuna uğurlandı.

  Erkan Mutlu İnan | 18 Temmuz 2016 00:00
  Öğrencilerden Mehteran Eşliğinde Mezuniyet

  MKÜ fakülte ve yüksekokullarında gerçekleşen mezuniyet törenlerinin sonuncusu Yayladağı Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu öğrencileri için düzenlendi. Öğrencilerin Hatay Büyükşehir Belediyesi Mehteran takımının marşları eşliğinde diplomalarını aldığı törene Üniversitemiz Rektör Vekili Prof. Dr. Yusuf Önlen ve Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Veysel Eren ile beraber Yayladağı Kaymakamı Alpaslan Altınışık, Yayladağı Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Cafer Tayer İşler, kurum müdü...

  Erkan Mutlu İnan | 16 Haziran 2016 00:00
  HATAY DA KAÇAKÇILIK OPERASYONU

  <div style="margin: 0px; outline: none 0px; padding: 0px; color: rgb(95, 94, 94); font-family: Arial; font-size: 11px; line-height: 12pt; text-align: justify; background: white;"><strong><span style="color:rgb(0, 0, 0); font-family:arial,sans-serif; font-size:10pt">Ka&ccedil;ak&ccedil;ılık ve Organize Su&ccedil;larla M&uuml;cadeleye y&ouml;nelik olarak y&uuml;r&uuml;t&uuml;len &ccedil;alışmalar kapsamında;</span><...

  Erkan Mutlu İnan | 15 Mayıs 2015 00:00
  ŞEHİT VE GAZİ ANNELERİNE HBB'DEN ÖZEL ETKİNLİK‏

  Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB) Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı, kutsal varlıklarımız annelerimize ithaf edilen 8 Mayıs Anneler Günü'nde şehit ve gazi annelerini yalnız bırakmadı.

  Erkan Mutlu İnan | 09 Mayıs 2016 00:00
  TOPLU SÖZLEŞME İLE İŞÇİLERİN ŞARTLARI İYİLEŞTİRİLDİ

  <strong>Hatay B&uuml;y&uuml;kşehir Belediyesi(HBB) ve Hatay Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel M&uuml;d&uuml;rl&uuml;ğ&uuml;(HATSU), Belediye&shy;-İş Sendikası Hatay Şubesi ile y&uuml;r&uuml;t&uuml;len ve 750 iş&ccedil;iyi kapsayan 2016 Yılı Toplu İş S&ouml;zleşmesi m&uuml;zakereleri d&uuml;n itibariyle Hatay B&uuml;y&uuml;kşehir Belediye Başkanı Do&ccedil;. Dr. L&uuml;tf&uuml; Savaş ve Belediye-iş Sendikası Hatay Şu...

  Erkan Mutlu İnan | 06 Ocak 2016 00:00
  Antakya Gençlik’te geleceğin yıldızları parlıyor

  İlimizin en eski ve köklü spor kulüplerinden olan Antakya Gençlik, yönetim kurulundan ve ana sponsor Kaan Temizlik’ten aldığı destekle Hatay futboluna hizmeti sürdürüyor.Altyapıya önem veren spor kulüplerimizden biri olan Kaan Temizlik Antakya Gençlik, geçtiğimiz hafta sonu U-13 ve U-14 liglerinde oynanan maçları kazandı. Takım antrenörleri Hasan Yıldır ve Mehmet Davut idaresinde teknik bilgileri alan geleceğin futbolcuları umut veriyor.

  Erkan Mutlu İnan | 26 Şubat 2016 00:00
  KARATE DALINDA 5 SPORCUMUZ AVRUPA ŞAMPİYONASINDA

  Kırıkhan Belediyespor Karate takımı sporcuları yeni bir başarıya daha imza atarak Avrupa şampiyonasına katılmaya hak kazandı.

  Erkan Mutlu İnan | 23 Ocak 2020 13:49
  Vali Ata Geçici Eğitim Merkezi’nin Açılışını Yaptı

  Hatay’ın kardeş şehri Almanya-Aalen Belediyesi, Baden Württünberg Eyaleti Meclisi, Hatay Büyükşehir Belediyesi ve Valiliğimiz desteği ile ilimizde misafir edilen Suriyeli çocukların eğitimlerine katkı sağlamak amacıyla yaptırılan Reyhanlı Ecyel Al Hadis Geçici Eğitim Merkezi açıldı.

  Erkan Mutlu İnan | 03 Ekim 2016 00:00
  Ak Kadınlar canla başla çalışıyor‏

  <span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(68, 68, 68); font-family:times new roman,serif; font-size:13.3333330154419px">Milletvekilliği Genel Se&ccedil;imleri&#39;ne sayılı g&uuml;nler kala Ak Parti&#39;nin her kademesinde tatlı bir telaş yaşanıyor. Ak Parti&#39;nin her kademesinde olduğu gibi Ak Parti Kadın Kolları da kapı kapı dolaşarak, partiye olan desteğin artması i&ccedil;in &ccedil;alışıyor.</span>

  Erkan Mutlu İnan | 20 Mayıs 2015 00:00
  REYHANLI DA KARDEŞLİK SOFRASI KURULDU

  Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, paylaşım, bereket, huzur ve rahmeti gönüllerde yaşatan mübarek Ramazan Ayı münasebetiyle bereketli iftar sofralarını ve maneviyatı yoğun eşsiz etkinliklerle il genelinde hemşehrileri ile ekmeğini paylaşıyor.

  Erkan Mutlu İnan | 17 Haziran 2016 00:00
  GÖNÜL SOFRASI AKHİSAR MAHALLESİ’NDE

  Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Akhisar Mahallesi’nde Antakya Belediyesi’nce düzenlenen Gönül Sofrası etkinliğinde vatandaşlarla bir araya geldi.

  Erkan Mutlu İnan | 28 Mayıs 2016 00:00
  SU GİBİ HAYAT VER PROJESİ FARKINDALIK YARATTI

  Yaşam kaynağımız suyun, bilinçli bir şekilde kullanımı ve tasarruf edilmesi amacıyla Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB) organizesinde farkındalık yaratan 'Su Gibi Hayat Ver' Projesi kapsamında, Antakya Atatürk Parkı'nda 22 Mart 2016 saat 14.00’te Hatay Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü(HATSU) yetkilileri ile Mustafa Kemal Üniversitesi(MKÜ) Antakya Meslek Yüksek Okulu öğrencilerinin sosyal pazarlama çalışması olan ‘Su İçin el ele’ etkinliği düzenlendi....

  Erkan Mutlu İnan | 23 Mart 2016 00:00