KONAK EKMEK UNLU MAMÜLLER GEBZE

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Güzeller Mh. Doğan Cd. No: 32, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
10.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Konak Ekmek Unlu Mamüller firması Kocaeli ili Gebze ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Unlu Mamüller, Unlu Mamüller Fırın sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 27 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Konak+Ekmek+Unlu+Mamüller+Kocaeli Firma+Rehberim+Üyesidir!

Konak Ekmek Unlu Mamüller Hakkında

Firmamız Kocaeli İlinde Gebze İlçesi Güzeller Mh. Doğan Cd. No: 32, Adresinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Unlu Mamüller, Unlu Mamüller Fırın, Un ve unlu mamüller, Unlu Mamülleri sektörlerinde faaliyettedir.
Konak Ekmek Unlu Mamüller Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Konak Ekmek Unlu Mamüller firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Konak Ekmek Unlu Mamüller firmamıza İstek ve taleplerinizi 25 Kasım 2017 Cumartesi Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (262) 641 21 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 27 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz