HIRSIZLAR EV SAHİBİNE SALDIRIYOR! googlepng

HIRSIZLAR EV SAHİBİNE SALDIRIYOR!

İlçe Belediye Başkanı Seçildikten sonra tek yaptıkları yandaşlarına rant kapısı ayarlamak, yandaşlarına iş ayarlamak, hastaneye ve bazı devlet kurumlarına alınacak elemanları temin etmek olan ilçe Belediye Başkanları, şimdilerde Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş'ı dillerine dolamışlar, şikayetçiymişler, Lütfü Başkan İlçelerine yeterince hizmet etmiyormuş, kendi belediyelerinin bütçesinden bilmem ne kadar Büyükşehir'e kesinti oluyormuş, mış-miş-muş.... bu örneklere benzer çok sayıda dedikodu ve şikayet almış başını gidiyor.
BUNLAR YAVUZ HIRSIZ...
Bir Allah'ın kulu da bu iş bilmez rantçı ve hırsızlara da "Siz Seçildiğiniz Günden bu yana Kendi İlçenize ne gibi hizmetler yaptınız, yandaşlarınıza ne gibi rant kapıları açtınız, şikayetlerinizi kaleme alan satılmış kalemşörlerinize ne kadar vurgun yaptırdınız, Başkan yardımcılarınızın evrak ve iş çözme ile milyonları götürmelerine neden göz yumdunuz, bazı önemli müdürlüklerinizi yapan hırsızlık ve vurgun çetelerine neden göz yumdunuz, yapılmayan işlere bu müdürler ve çetesi tarafından kesilen faturaları neden sorgulamadınız, doğrudan temin ile hangi satılmış kalemşörlere rant sağladınız, belediye bünyesinde görünüp belediyeye uğramadan maaş alan personele neden göz yumdunuz, FETÖ ile ilişkilendirmek için Lütfü Başkana çamur atarken, kendi belediyenizin en önemli birimlerini neden yıllarca FETÖ'cülere teslim ettiniz, belediyeden iş alan firmaları neden öncelikle FETÖ'ye yakın firmalardan seçiyorsunuz? " diye sormuyor?
Hizmetleri ile anılmayan iş bilmez hırsız bazı ilçe belediye başkanları, Lütfü Savaş'a dil uzatacaklarına kendi hırsızlıklarına, rantlarına' usulsüzlük ve vurgunlarına baksınlar.
İstediğiniz kadar demokrasi mitinglerinde boy göstermiş olun; istediğiniz kadar Perşembe gecesi ve Cuma mesajları atın; bu memleketin kadirşinas insanı da; Devletimiz de sizin ne halt olduğunuzu biliyor. #sahtekarlar
Okunma
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
Köşe Yazıları Sayfasını Ben Beğendim. Size de Tavsiye Ederim! 07 Aralık 2023 Perşembe 13:03 https://firmarehberim.com/kose-yazisi/hirsizlar-ev-sahibine-saldiriyor #Köşe #Yazıları #KöşeYazıları #KöşeYazıları

Köşe Yazıları googlepng