KOZA KURUYEMİŞ VE TEKEL ÜRÜNLERİ ŞARKÜTERİ GIDA TURİZM İNŞAAT TEKSTİL NİLÜFER

Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Sakarya Mah Fahriye Üçok Cad Yıldızkent Sit 415. Ada D Blok No: 55/2 Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Kayıtlı Sektörler
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
07.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Koza Kuruyemiş ve Tekel Ürünleri Şarküteri Gıda Turizm İnşaat Tekstil firması Bursa ili Nilüfer ilçesinde Kuruyemişçiler, Kuruyemiş sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 29 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Koza+Kuruyemiş+ve+Tekel+Ürünleri+Şarküteri+Gıda+Turizm+İnşaat+Tekstil+Bursa Firma+Rehberim+Üyesidir!

Koza Kuruyemiş ve Tekel Ürünleri Şarküteri Gıda Turizm İnşaat Tekstil Hakkında

Firmamız Bursa İlinde Nilüfer İlçesi Sakarya Mah Fahriye Üçok Cad Yıldızkent Sit 415. Ada D Blok No: 55/2 Adresinde Kuruyemişçiler, Kuruyemiş sektörlerinde faaliyettedir.
Koza Kuruyemiş ve Tekel Ürünleri Şarküteri Gıda Turizm İnşaat Tekstil Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Koza Kuruyemiş ve Tekel Ürünleri Şarküteri Gıda Turizm İnşaat Tekstil firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Koza Kuruyemiş ve Tekel Ürünleri Şarküteri Gıda Turizm İnşaat Tekstil firmamıza İstek ve taleplerinizi 23 Kasım 2017 Perşembe Çalışma saatinde iletebilir veya Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 29 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.