ANTİK SARAY RESTAURANT VE YAZLIK BAHÇE ANTAKYA

* KUZEYTEPEYE ÖZGÜ KEBAP VE MEZELER

* GENİŞ MEKAN FERAH BAHÇE OYUN PARKI

* SİZLERİ SARAYIMIZA BEKLİYORUZ

Yetkili Kişi
Sabit Telefon
Cep Telefonu
Adres Konum Ekle
KUZEYTEPE BELDESİ YENİ ÇEVRE YOLU ÜZERİ YENİ MAH. Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Sosyal Ağlarımız
Arama İstatistikleri
2019 Yılı: 13/02018 Yılı: 39/02017 Yılı: 31/02016 Yılı: 145/0
Kayıt ve Bitiş Tarihi
18.04.2012 -
Bizi Sayfanızda Paylaşın
Antik Saray Restaurant Ve Yazlık Bahçe Firması SERKAN UÇAR Yönetiminde hatay ili antakya ilçesinde Kebapçılar, Lokantalar, Lokanta ve Restaurantlar sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2019 yılı içerisinde 971 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 13 kişi tarafından aranmıştır.
Antik+Saray+Restaurant+Ve+Yazlık+Bahçe+Hatay Firma+Rehberim+Üyesidir!

Antik Saray Restaurant Ve Yazlık Bahçe Haberleri

Kayıtlı haber bulunamadı. İlk Haberi Ekle

Antik Saray Restaurant Ve Yazlık Bahçe İlanları

Kayıtlı ilan bulunamadı. İlk İlanı Ekle
Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Antik Saray Restaurant Ve Yazlık Bahçe Ürünleri

Kayıtlı ürün bulunamadı. İlk Ürünü Ekle
Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Antik Saray Restaurant Ve Yazlık Bahçe Hakkında

Antik Saray Restaurant Ve Yazlık Bahçe Firmamız SERKAN UÇAR Yönetiminde Hatay İlinde Antakya İlçesi Kuzeytepe Mahallesi KUZEYTEPE BELDESİ YENİ ÇEVRE YOLU ÜZERİ YENİ MAH. Adresinde faaliyettedir.
Antik Saray Restaurant Ve Yazlık Bahçe Kebapçılar, Lokantalar, Lokanta ve Restaurantlar, Aile Kebap Salonu, Restaurantlar sektörlerinde hizmet vermektedir.
Antik Saray Restaurant Ve Yazlık Bahçe Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Antik Saray Restaurant Ve Yazlık Bahçe firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Antik Saray Restaurant Ve Yazlık Bahçe firmamıza İstek ve taleplerinizi 18 Temmuz 2019 Perşembe Günü 10:00 ile 24:00 Arası Açık iletebilir veya 0 (326) 241 43 ... Sabit Telefonu, 0 (532) 065 00 ... Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email antiksaray@hotmail.com ve web www.antiksaray.com sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2019 yılı içerisinde 971 kişi Ziyaret etmiş, 13 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 13 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.