LEVENTMETROPOL SAĞLIK HİZMETLERİ VE TURİZM BEŞİKTAŞ

Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Levent Lilyum Sok. No: 6 Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Kayıtlı Sektörler
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
08.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Leventmetropol Sağlık Hizmetleri ve Turizm firması İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde Sağlık Kurum ve Kuruluşları sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 30 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Leventmetropol+Sağlık+Hizmetleri+ve+Turizm+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Leventmetropol Sağlık Hizmetleri ve Turizm Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Beşiktaş İlçesi Levent Lilyum Sok. No: 6 Adresinde Sağlık Kurum ve Kuruluşları sektörlerinde faaliyettedir.
Leventmetropol Sağlık Hizmetleri ve Turizm Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Leventmetropol Sağlık Hizmetleri ve Turizm firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Leventmetropol Sağlık Hizmetleri ve Turizm firmamıza İstek ve taleplerinizi 24 Kasım 2017 Cuma Çalışma saatinde iletebilir veya Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 30 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz