MAKROMARKET ATAKENT EXPRESS ATAKUM

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Yeni Mh. Atakent Bulvarı, No: 88, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
10.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Makromarket Atakent Express firması Samsun ili Atakum ilçesinde Marketler, Makromarket Mağazaları ve Alışveriş Merkezleri, Makromarket sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 39 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Makromarket+Atakent+Express+Samsun Firma+Rehberim+Üyesidir!

Makromarket Atakent Express Hakkında

Firmamız Samsun İlinde Atakum İlçesi Yeni Mh. Atakent Bulvarı, No: 88, Adresinde Marketler, Makromarket Mağazaları ve Alışveriş Merkezleri, Makromarket sektörlerinde faaliyettedir.
Makromarket Atakent Express Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Makromarket Atakent Express firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Makromarket Atakent Express firmamıza İstek ve taleplerinizi 22 Kasım 2017 Çarşamba Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (362) 428 00 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 39 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.