MAKROMARKET KANİJYA SÜPER MARKET CANİK

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Karşıyaka Mh. Kanijya Caddesi, No: 97-99 (1-2-3-4), Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
10.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Makromarket Kanijya Süper Market firması Samsun ili Canik ilçesinde Marketler, Makromarket Mağazaları ve Alışveriş Merkezleri, Makromarket sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2018 yılı içerisinde 5 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Makromarket+Kanijya+Süper+Market+Samsun Firma+Rehberim+Üyesidir!

Makromarket Kanijya Süper Market Hakkında

Firmamız Samsun İlinde Canik İlçesi Karşıyaka Mh. Kanijya Caddesi, No: 97-99 (1-2-3-4), Adresinde faaliyettedir.
Makromarket Kanijya Süper Market Marketler, Makromarket Mağazaları ve Alışveriş Merkezleri, Makromarket sektörlerinde hizmet vermektedir.
Makromarket Kanijya Süper Market Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Makromarket Kanijya Süper Market firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Makromarket Kanijya Süper Market firmamıza İstek ve taleplerinizi 19 Ocak 2018 Cuma Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (362) 220 20 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2018 yılı içerisinde 5 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.