MAKROMARKET ÜNYE SÜPER MARKET ÜNYE

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Liseler Mh. Hükümet Caddesi, No: 125/a, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
09.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Makromarket Ünye Süper Market firması Ordu ili Ünye ilçesinde Marketler, Makromarket Mağazaları ve Alışveriş Merkezleri, Makromarket sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 83 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Makromarket+Ünye+Süper+Market+Ordu Firma+Rehberim+Üyesidir!

Makromarket Ünye Süper Market Hakkında

Firmamız Ordu İlinde Ünye İlçesi Liseler Mh. Hükümet Caddesi, No: 125/a, Adresinde Marketler, Makromarket Mağazaları ve Alışveriş Merkezleri, Makromarket sektörlerinde faaliyettedir.
Makromarket Ünye Süper Market Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Makromarket Ünye Süper Market firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Makromarket Ünye Süper Market firmamıza İstek ve taleplerinizi 19 Kasım 2017 Pazar Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (452) 323 30 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 83 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.