MALES SAĞLIK HİZMETLERİ TIBBİ MALZEME TURİZM GIDA KARTAL

Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Petroliş Mah. Raman Sok. Cemilbey Apt. No: 52 / 7 Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Kayıtlı Sektörler
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
04.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Males Sağlık Hizmetleri Tıbbi Malzeme Turizm Gıda firması İstanbul ili Kartal ilçesinde Sağlık Kurum ve Kuruluşları sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 47 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Males+Sağlık+Hizmetleri+Tıbbi+Malzeme+Turizm+Gıda+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Males Sağlık Hizmetleri Tıbbi Malzeme Turizm Gıda Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Kartal İlçesi Petroliş Mah. Raman Sok. Cemilbey Apt. No: 52 / 7 Adresinde Sağlık Kurum ve Kuruluşları sektörlerinde faaliyettedir.
Males Sağlık Hizmetleri Tıbbi Malzeme Turizm Gıda Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Males Sağlık Hizmetleri Tıbbi Malzeme Turizm Gıda firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Males Sağlık Hizmetleri Tıbbi Malzeme Turizm Gıda firmamıza İstek ve taleplerinizi 21 Kasım 2017 Salı Çalışma saatinde iletebilir veya Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 47 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz