MANO GIDA RESTORAN VE KAFE İŞLETMECİLİĞİ ORTAKÖY ŞUBESİ SİLİVRİ

Adresimiz Konum Ekle!
Dereboyu Cad. No: 4 / A Ortaköy,  Yol Tarifi
İl, İlçe & Mahallemiz
Faaliyet Alanlarımız
Aranma İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
07.06.2015 -
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
MANO GIDA RESTORAN VE KAFE İŞLETMECİLİĞİ ORTAKÖY ŞUBESİ SİLİVRİ İstanbul Firma RehberimMANO GIDA RESTORAN VE KAFE İŞLETMECİLİĞİ ORTAKÖY ŞUBESİ SİLİVRİ İstanbul Firma Rehberim51 0.0 | 0 Oy
Bu Firmanın Sahibi Siz misiniz?
Firma Sahibiyim Üyelik Yükselt
Mano Gıda Restoran ve Kafe İşletmeciliği Ortaköy Şubesi Firması İstanbul ili Silivri ilçesinde Gıda sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2020 yılı içerisinde 10 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Mano+Gıda+Restoran+ve+Kafe+İşletmeciliği+Ortaköy+Şubesi+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Mano Gıda Restoran ve Kafe İşletmeciliği Ortaköy Şubesi Hakkında

Mano Gıda Restoran ve Kafe İşletmeciliği Ortaköy Şubesi Firmamız İstanbul İlinde Silivri İlçesi Dereboyu Cad. No: 4 / A Ortaköy, Adresinde faaliyettedir.
Mano Gıda Restoran ve Kafe İşletmeciliği Ortaköy Şubesi Gıda sektörlerinde hizmet vermektedir.
Mano Gıda Restoran ve Kafe İşletmeciliği Ortaköy Şubesi Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Mano Gıda Restoran ve Kafe İşletmeciliği Ortaköy Şubesi firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Mano Gıda Restoran ve Kafe İşletmeciliği Ortaköy Şubesi firmamıza İstek ve taleplerinizi 21 Şubat 2020 Çalışma saatinde iletebilir veya Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2020 yılı içerisinde 10 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.