MARMARA BÖREK VE PİDE SALONU AVCILAR

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Merkez Mh. Reşit Paşa Cad. No: 69, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
09.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Marmara Börek ve Pide Salonu firması İstanbul ili Avcılar ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 20 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Marmara+Börek+ve+Pide+Salonu+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Marmara Börek ve Pide Salonu Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Avcılar İlçesi Merkez Mh. Reşit Paşa Cad. No: 69, Adresinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar sektörlerinde faaliyettedir.
Marmara Börek ve Pide Salonu Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Marmara Börek ve Pide Salonu firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Marmara Börek ve Pide Salonu firmamıza İstek ve taleplerinizi 20 Kasım 2017 Pazartesi Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (212) 593 75 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 20 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz