ÖZEL MEDİCLASS MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ANTAKYA

Yetkili Kişi
Seher Baktıaya (Müdür)
Sabit Telefon
Cep Telefonu
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Ürgenpaşa Mah. Şehit Mehmet Duran Cad. 29. Sok Ticaret Lisesi Karşısı Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
2018 Yılı: 8/02017 Yılı: 28/02016 Yılı: 89/0
Kayıt ve Bitiş Tarihi
29.08.2013 - 22.06.2019
ÖZEL MEDİCLASS MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ firması Hatay ili Antakya ilçesinde Anadolu Sağlık Meslek Liseleri, Kolejler, Özel Okullar sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2018 yılı içerisinde 1957 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 8 kişi tarafından aranmıştır.
ÖZEL+MEDİCLASS+MESLEKİ+VE+TEKNİK+ANADOLU+LİSESİ+Hatay Firma+Rehberim+Üyesidir!

ÖZEL MEDİCLASS MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Haberleri

Kayıtlı haber bulunamadı. İlk Haberi Ekle

ÖZEL MEDİCLASS MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ İlanları

Kayıtlı ilan bulunamadı. İlk İlanı Ekle
Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

ÖZEL MEDİCLASS MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Ürünleri

Kayıtlı ürün bulunamadı. İlk Ürünü Ekle
Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

ÖZEL MEDİCLASS MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Hakkında

ÖZEL MEDİCLASS MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Firmamız SEHER BAKTIAYA Yönetiminde Hatay İlinde Antakya İlçesi Ürgenpaşa Mahallesi Ürgenpaşa Mah. Şehit Mehmet Duran Cad. 29. Sok Ticaret Lisesi Karşısı Adresinde faaliyettedir.
ÖZEL MEDİCLASS MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Anadolu Sağlık Meslek Liseleri, Kolejler, Özel Okullar, Temel Liseler sektörlerinde hizmet vermektedir.
ÖZEL MEDİCLASS MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir ÖZEL MEDİCLASS MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
ÖZEL MEDİCLASS MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ firmamıza İstek ve taleplerinizi 20 Eyl 2018 Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (326) 221 21 ... Sabit Telefonu, 0 (531) 610 89 ... Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email aynesay23@hotmail.com ve web www.ozelmediclass.com sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2018 yılı içerisinde 1957 kişi Ziyaret etmiş, 8 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 16 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
Firmanızı Ücretsiz Eklemek İçin Tıklayın