ÖZEL MEDİCLASS MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ANTAKYA

Yetkili Kişi
Seher Baktıaya (Müdür)
Sabit Telefon
Cep Telefonu
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Ürgenpaşa Mah. Şehit Mehmet Duran Cad. 29. Sok Ticaret Lisesi Karşısı Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Kayıt ve Bitiş Tarihi
29.08.2013 - 22.06.2019
Bizi Sayfanızda Paylaşın
Özel Mediclass Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Firması SEHER BAKTIAYA Yönetiminde hatay ili antakya ilçesinde Anadolu Sağlık Meslek Liseleri, Kolejler, Özel Okullar sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2019 yılı içerisinde 902 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 4 kişi tarafından aranmıştır.
Özel+Mediclass+Mesleki+Ve+Teknik+Anadolu+Lisesi+Hatay Firma+Rehberim+Üyesidir!

Özel Mediclass Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri

Kayıtlı haber bulunamadı. İlk Haberi Ekle

Özel Mediclass Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi İlanları

Kayıtlı ilan bulunamadı. İlk İlanı Ekle
Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Özel Mediclass Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Ürünleri

Kayıtlı ürün bulunamadı. İlk Ürünü Ekle
Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Özel Mediclass Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Hakkında

Özel Mediclass Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Firmamız SEHER BAKTIAYA Yönetiminde Hatay İlinde Antakya İlçesi Ürgenpaşa Mahallesi Ürgenpaşa Mah. Şehit Mehmet Duran Cad. 29. Sok Ticaret Lisesi Karşısı Adresinde faaliyettedir.
Özel Mediclass Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Anadolu Sağlık Meslek Liseleri, Kolejler, Özel Okullar, Temel Liseler sektörlerinde hizmet vermektedir.
Özel Mediclass Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Özel Mediclass Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Özel Mediclass Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi firmamıza İstek ve taleplerinizi 18 Ağustos 2019 Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (326) 221 21 ... Sabit Telefonu, 0 (531) 610 89 ... Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email aynesay23@hotmail.com ve web www.ozelmediclass.com sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2019 yılı içerisinde 902 kişi Ziyaret etmiş, 4 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 19 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.