MERHABA PASTANELERİ (BAŞAKŞEHİR) BAŞAKŞEHİR

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Başakşehir Mah. Hürriyet Blv. 1.etap No:131 Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
04.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Merhaba Pastaneleri (başakşehir) firması İstanbul ili Başakşehir ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 43 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Merhaba+Pastaneleri+(başakşehir)+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Merhaba Pastaneleri (başakşehir) Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Başakşehir İlçesi Başakşehir Mah. Hürriyet Blv. 1.etap No:131 Adresinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar sektörlerinde faaliyettedir.
Merhaba Pastaneleri (başakşehir) Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Merhaba Pastaneleri (başakşehir) firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Merhaba Pastaneleri (başakşehir) firmamıza İstek ve taleplerinizi 18 Kasım 2017 Cumartesi Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (212) 485 75 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 43 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz