METRO TURİZM DUDULLU TESİSİ ÜMRANİYE

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Şerif Ali Mh. Nutuk Sokak, No: 11, Yukarı Dudullu, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Kayıtlı Sektörler
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
09.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Metro Turizm Dudullu Tesisi firması İstanbul ili Ümraniye ilçesinde Turizm ve Seyahat Acentaları sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 34 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Metro+Turizm+Dudullu+Tesisi+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Metro Turizm Dudullu Tesisi Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Ümraniye İlçesi Şerif Ali Mh. Nutuk Sokak, No: 11, Yukarı Dudullu, Adresinde Turizm ve Seyahat Acentaları sektörlerinde faaliyettedir.
Metro Turizm Dudullu Tesisi Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Metro Turizm Dudullu Tesisi firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Metro Turizm Dudullu Tesisi firmamıza İstek ve taleplerinizi 20 Kasım 2017 Pazartesi Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (216) 590 07 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 34 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz