METRO TURİZM KAZIM KARABEKİR ACENTESİ ÜMRANİYE

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Elmalıkent Mh. Atatürk Caddesi, No: 37 / A, Kazımkarabekir, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Kayıtlı Sektörler
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
07.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Metro Turizm Kazım Karabekir Acentesi firması İstanbul ili Ümraniye ilçesinde Turizm ve Seyahat Acentaları sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 87 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Metro+Turizm+Kazım+Karabekir+Acentesi+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Metro Turizm Kazım Karabekir Acentesi Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Ümraniye İlçesi Elmalıkent Mh. Atatürk Caddesi, No: 37 / A, Kazımkarabekir, Adresinde Turizm ve Seyahat Acentaları sektörlerinde faaliyettedir.
Metro Turizm Kazım Karabekir Acentesi Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Metro Turizm Kazım Karabekir Acentesi firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Metro Turizm Kazım Karabekir Acentesi firmamıza İstek ve taleplerinizi 24 Kasım 2017 Cuma Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (216) 631 26 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 87 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz