MİRAMİX TAŞIMA LOJİSTİK TURİZM DENİZ VE LİMAN İŞLETMECİLİĞİ FATİH

Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Tayahatun Mah. Tığcılar Cad. Rococo İş Merkezi No: 25 / 422 Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Kayıtlı Sektörler:
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
09.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Miramix Taşıma Lojistik Turizm Deniz ve Liman İşletmeciliği firması İstanbul ili Fatih ilçesinde Lojistik sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2018 yılı içerisinde 2 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Miramix+Taşıma+Lojistik+Turizm+Deniz+ve+Liman+İşletmeciliği+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Miramix Taşıma Lojistik Turizm Deniz ve Liman İşletmeciliği Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Fatih İlçesi Tayahatun Mah. Tığcılar Cad. Rococo İş Merkezi No: 25 / 422 Adresinde faaliyettedir.
Miramix Taşıma Lojistik Turizm Deniz ve Liman İşletmeciliği Lojistik sektörlerinde hizmet vermektedir.
Miramix Taşıma Lojistik Turizm Deniz ve Liman İşletmeciliği Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Miramix Taşıma Lojistik Turizm Deniz ve Liman İşletmeciliği firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Miramix Taşıma Lojistik Turizm Deniz ve Liman İşletmeciliği firmamıza İstek ve taleplerinizi 24 Ocak 2018 Çarşamba Çalışma saatinde iletebilir veya Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2018 yılı içerisinde 2 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.