MİSERT GIDA İÇ VE DIŞ TİCARET BAHÇELİEVLER

Adresimiz Konum Ekle!
29 Ekim Cad. Kuyumcukent 2. Plaza Kat 5 No: 10 / 785 Yenibosna,  Yol Tarifi
İl, İlçe & Mahallemiz
Faaliyet Alanlarımız
Aranma İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
26.07.2015 -
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
MİSERT GIDA İÇ VE DIŞ TİCARET BAHÇELİEVLER İstanbul Firma RehberimMİSERT GIDA İÇ VE DIŞ TİCARET BAHÇELİEVLER İstanbul Firma Rehberim51 0.0 | 0 Oy
Bu Firmanın Sahibi Siz misiniz?
Firma Sahibiyim Üyelik Yükselt
Misert Gıda İç ve Dış Ticaret Firması İstanbul ili Bahçelievler ilçesinde Gıda sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2020 yılı içerisinde 6 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Misert+Gıda+İç+ve+Dış+Ticaret+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Misert Gıda İç ve Dış Ticaret Hakkında

Misert Gıda İç ve Dış Ticaret Firmamız İstanbul İlinde Bahçelievler İlçesi 29 Ekim Cad. Kuyumcukent 2. Plaza Kat 5 No: 10 / 785 Yenibosna, Adresinde faaliyettedir.
Misert Gıda İç ve Dış Ticaret Gıda sektörlerinde hizmet vermektedir.
Misert Gıda İç ve Dış Ticaret Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Misert Gıda İç ve Dış Ticaret firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Misert Gıda İç ve Dış Ticaret firmamıza İstek ve taleplerinizi 21 Şubat 2020 Çalışma saatinde iletebilir veya Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2020 yılı içerisinde 6 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.