N TATLIM ÜRETİM PAZARLAMA GIDA TURİZM DAĞITIM İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED KAĞITHANE

Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Gültepe Mah. Ortabayır Cad. Meydan Sok. No: 8 A / A Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Kayıtlı Sektörler
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
10.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
N Tatlım Üretim Pazarlama Gıda Turizm Dağıtım İç ve Dış Ticaret Limited firması İstanbul ili Kağıthane ilçesinde Pazarlama, Ticaret Rehberi sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 87 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
N+Tatlım+Üretim+Pazarlama+Gıda+Turizm+Dağıtım+İç+ve+Dış+Ticaret+Limited+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

N Tatlım Üretim Pazarlama Gıda Turizm Dağıtım İç ve Dış Ticaret Limited Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Kağıthane İlçesi Gültepe Mah. Ortabayır Cad. Meydan Sok. No: 8 A / A Adresinde Pazarlama, Ticaret Rehberi sektörlerinde faaliyettedir.
N Tatlım Üretim Pazarlama Gıda Turizm Dağıtım İç ve Dış Ticaret Limited Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir N Tatlım Üretim Pazarlama Gıda Turizm Dağıtım İç ve Dış Ticaret Limited firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
N Tatlım Üretim Pazarlama Gıda Turizm Dağıtım İç ve Dış Ticaret Limited firmamıza İstek ve taleplerinizi 20 Kasım 2017 Pazartesi Çalışma saatinde iletebilir veya Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 87 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.