NADİR ET KASABI KEBAP VE PİŞİRİM EVİ ANTAKYA

Kesimlerimizi İslami usullere göre kendimiz kesmekteyiz.

Günlük Kesim Kuyun - dana eti ve kağıt kebabı lahmacun kili ile et ve tavuk pirisimi yapılır ev ve işyerlerine servisimiz vardır.

 

Sabit Telefon Tıklayarak Bizi Arayabilirsiniz!
Cep Telefonu Tıklayarak Bizi Arayabilirsiniz!
Cep Telefonu Tıklayarak Bizi Arayabilirsiniz!
Adresimiz
RÜSTEM TÜMER PAŞA CAD. NO: 5 ALİ HAYDAR HASTANESİ CİVARI  Yol Tarifi
İl, İlçe & Mahallemiz
Kayıt ve Bitiş Tarihi
04.05.2014 - 30.10.2020
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş!
Nadir Et Kasabı Kebap Ve Pişirim Evi Firması hatay ili antakya ilçesinde Kebapçılar, Dana ve Koyun Eti, Kasaplar sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2019 yılı içerisinde 361 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 28 kişi tarafından aranmıştır.
Nadir+Et+Kasabı+Kebap+Ve+Pişirim+Evi+Hatay Firma+Rehberim+Üyesidir!

Nadir Et Kasabı Kebap Ve Pişirim Evi Haberleri

Kayıtlı haber bulunamadı. İlk Haberi Ekle

Nadir Et Kasabı Kebap Ve Pişirim Evi İlanları

Kayıtlı ilan bulunamadı. İlk İlanı Ekle
Resim Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Nadir Et Kasabı Kebap Ve Pişirim Evi Ürünleri

Kayıtlı ürün bulunamadı. İlk Ürünü Ekle
Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Nadir Et Kasabı Kebap Ve Pişirim Evi Hakkında

Nadir Et Kasabı Kebap Ve Pişirim Evi Firmamız Hatay İlinde Antakya İlçesi Cebrail Mahallesi RÜSTEM TÜMER PAŞA CAD. NO: 5 ALİ HAYDAR HASTANESİ CİVARI Adresinde faaliyettedir.
Nadir Et Kasabı Kebap Ve Pişirim Evi Kebapçılar, Dana ve Koyun Eti, Kasaplar, Pişirimciler, Kurbanlık ve Adaklık, Et Market, Et Pazarı, Kasap, Kağıt ve Tepsi Kebabı sektörlerinde hizmet vermektedir.
Nadir Et Kasabı Kebap Ve Pişirim Evi Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Nadir Et Kasabı Kebap Ve Pişirim Evi firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Nadir Et Kasabı Kebap Ve Pişirim Evi firmamıza İstek ve taleplerinizi 22 Kasım 2019 Cuma Günü 08:00 ile 21:00 Arası Açık iletebilir veya 0 (326) 213 02 ... Sabit Telefonu, 0 (537) 424 23 ... Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2019 yılı içerisinde 361 kişi Ziyaret etmiş, 28 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 1 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.