NAZAR PROFİTEROL - CEVAHİR AVM ŞİŞLİ

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Büyükdere Cad. İstanbul Cevahir Alışveriş Ve Eğlence Mrk. No: 22 Kat: 5, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Ziyaretçi İstatistikleri
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
07.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Nazar Profiterol - Cevahir AVM firması İstanbul ili Şişli ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 38 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Nazar+Profiterol+-+Cevahir+AVM+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Nazar Profiterol - Cevahir AVM Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Şişli İlçesi Büyükdere Cad. İstanbul Cevahir Alışveriş Ve Eğlence Mrk. No: 22 Kat: 5, Adresinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar sektörlerinde faaliyettedir.
Nazar Profiterol - Cevahir AVM Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Nazar Profiterol - Cevahir AVM firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Nazar Profiterol - Cevahir AVM firmamıza İstek ve taleplerinizi 24 Kasım 2017 Cuma Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (212) 380 24 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 38 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz