NEW YORKER CATERING VE DAVET ORGANİZASYONU BEŞİKTAŞ

Sabit Telefon Tıklayarak Bizi Arayabilirsiniz!
Adresimiz Konum Ekle!
Cevdetpaşa Cad. Manolya S Sahilyolu No: 244 / Bebek,  Yol Tarifi
İl, İlçe & Mahallemiz
Faaliyet Alanlarımız
Aranma İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
04.07.2015 -
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
NEW YORKER CATERING VE DAVET ORGANİZASYONU BEŞİKTAŞ İstanbul Firma RehberimNEW YORKER CATERING VE DAVET ORGANİZASYONU BEŞİKTAŞ İstanbul Firma Rehberim51 0.0 | 0 Oy
New Yorker Caterıng Ve Davet Organizasyonu Firması İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde Catering Hizmetleri, Toplu Yemek, Adrese Yemek sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2020 yılı içerisinde 6 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
New+Yorker+Caterıng+Ve+Davet+Organizasyonu+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!
Bu Firmanın Sahibi Siz misiniz?
Firma Sahibiyim Üyelik Yükselt

New Yorker Caterıng Ve Davet Organizasyonu Hakkında

New Yorker Caterıng Ve Davet Organizasyonu Firmamız İstanbul İlinde Beşiktaş İlçesi Cevdetpaşa Cad. Manolya S Sahilyolu No: 244 / Bebek, Adresinde faaliyettedir.
New Yorker Caterıng Ve Davet Organizasyonu Catering Hizmetleri, Toplu Yemek, Adrese Yemek sektörlerinde hizmet vermektedir.
New Yorker Caterıng Ve Davet Organizasyonu Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir New Yorker Caterıng Ve Davet Organizasyonu firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
New Yorker Caterıng Ve Davet Organizasyonu firmamıza İstek ve taleplerinizi 27 Mayıs 2020 Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (212) 287 52 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2020 yılı içerisinde 6 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.