NURSAN UNLU MAMÜLLER ÇAN

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Karşıyaka Mh. Şevket Bey Cd. No: 18, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
09.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Nursan Unlu Mamüller firması Çanakkale ili Çan ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Unlu Mamüller, Unlu Mamüller Fırın sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 35 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Nursan+Unlu+Mamüller+Çanakkale Firma+Rehberim+Üyesidir!

Nursan Unlu Mamüller Hakkında

Firmamız Çanakkale İlinde Çan İlçesi Karşıyaka Mh. Şevket Bey Cd. No: 18, Adresinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Unlu Mamüller, Unlu Mamüller Fırın, Un ve unlu mamüller, Unlu Mamülleri sektörlerinde faaliyettedir.
Nursan Unlu Mamüller Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Nursan Unlu Mamüller firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Nursan Unlu Mamüller firmamıza İstek ve taleplerinizi 19 Kasım 2017 Pazar Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (286) 416 50 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 35 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.