ODABAŞI KASAP ANTAKYA

Yetkili Kişi
Sabit Telefon Tıklayarak Bizi Arayabilirsiniz!
Sabit Telefon Tıklayarak Bizi Arayabilirsiniz!
Cep Telefonu Tıklayarak Bizi Arayabilirsiniz!
Adresimiz
ODABAŞI MAH. İSMET İNÖNÜ CAD. NO:16  Yol Tarifi
İl, İlçe & Mahallemiz
Kayıt ve Bitiş Tarihi
10.07.2014 - 12.02.2021
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
ODABAŞI KASAP ANTAKYA Hatay Firma Rehberi Sayfasını Ben Beğendim. Size de Tavsiye Ederim! https://firmarehberim.com/odabasi-kasap #ODABAŞI #KASAP #ANTAKYA #Hatay #Firma #Rehberi #ODABAŞIKASAP #KASAPANTAKYA #ODABAŞIKASAPANTAKYA #HatayFirma #FirmaRehberi #HatayFirmaRehberi
Odabaşı Kasap Firması Süleyman Keser Yönetiminde hatay ili antakya ilçesinde Et Ürünleri, Fırınlı Kasap, Kasaplar sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2020 yılı içerisinde 1391 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 93 kişi tarafından aranmıştır.
Odabaşı+Kasap+Hatay Firma+Rehberim+Üyesidir!

Odabaşı Kasap İlanları

Kayıtlı ilan bulunamadı. İlk İlanı Ekle
Resim Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Odabaşı Kasap Haberleri

Kayıtlı haber bulunamadı. İlk Haberi Ekle

Odabaşı Kasap Ürünleri

Kayıtlı ürün bulunamadı. İlk Ürünü Ekle
Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Odabaşı Kasap Hakkında

Odabaşı Kasap Firmamız Süleyman Keser Yönetiminde Hatay İlinde Antakya İlçesi Odabaşı Mahallesi ODABAŞI MAH. İSMET İNÖNÜ CAD. NO:16 Adresinde faaliyettedir.
Odabaşı Kasap Et Ürünleri, Fırınlı Kasap, Kasaplar, Et Market, Et Pazarı, Kasap ve Fırın Restaurant, Kasap, Kağıt ve Tepsi Kebabı sektörlerinde hizmet vermektedir.
Odabaşı Kasap Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Odabaşı Kasap firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Odabaşı Kasap firmamıza İstek ve taleplerinizi 20 Ekim 2020 Salı Günü 08:00 ile 19:00 Arası Açık iletebilir veya 0 (326) 221 00 ... Sabit Telefonu, 0 (532) 763 65 ... Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2020 yılı içerisinde 1391 kişi Ziyaret etmiş, 93 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 4 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.