ÖZ KARALAR İTHALAT VE İHRACAT ERZİN

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
BAHÇELİEVLER MAH. FEVZİ ÇAKMAK CAD. NO:1 Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Ziyaretçi İstatistikleri
Arama İstatistikleri
2017 Yılı: 5/0
Kayıt ve Bitiş Tarihi
30.12.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Öz Karalar İthalat Ve İhracat firması Hatay ili Erzin ilçesinde Narenciye Paketleme, Paketleme Tesisleri sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 129 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 5 kişi tarafından aranmıştır.
Öz+Karalar+İthalat+Ve+İhracat+Hatay Firma+Rehberim+Üyesidir!

Öz Karalar İthalat Ve İhracat Hakkında

Firmamız Hatay İlinde Erzin İlçesi Bahçelievler Mahallesi BAHÇELİEVLER MAH. FEVZİ ÇAKMAK CAD. NO:1 Adresinde Narenciye Paketleme, Paketleme Tesisleri sektörlerinde faaliyettedir.
Öz Karalar İthalat Ve İhracat Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Öz Karalar İthalat Ve İhracat firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Öz Karalar İthalat Ve İhracat firmamıza İstek ve taleplerinizi 22 Kasım 2017 Çarşamba Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (326) 681 24 ... Sabit Telefonu, 0 (532) 215 58 ... Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 129 kişi Ziyaret etmiş, 5 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
Web sitemizde daha iyi hizmet verebilmek amacıyla çerez/cookie kullanıyoruz.
Kabul ediyorum, kapat