ÖZ KARALAR İTHALAT VE İHRACAT ERZİN

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
BAHÇELİEVLER MAH. FEVZİ ÇAKMAK CAD. NO:1 Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Kayıtlı Sektörler:
Ziyaretçi İstatistikleri
Arama İstatistikleri
2018 Yılı: 4/02017 Yılı: 5/0
Kayıt ve Bitiş Tarihi
30.12.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Öz Karalar İthalat Ve İhracat firması Hatay ili Erzin ilçesinde Narenciye Paketleme, Paketleme Tesisleri sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2018 yılı içerisinde 75 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 4 kişi tarafından aranmıştır.
Öz+Karalar+İthalat+Ve+İhracat+Hatay Firma+Rehberim+Üyesidir!

Öz Karalar İthalat Ve İhracat Hakkında

Öz Karalar İthalat Ve İhracat Firmamız Hatay İlinde Erzin İlçesi Bahçelievler Mahallesi BAHÇELİEVLER MAH. FEVZİ ÇAKMAK CAD. NO:1 Adresinde faaliyettedir.
Öz Karalar İthalat Ve İhracat Narenciye Paketleme, Paketleme Tesisleri sektörlerinde hizmet vermektedir.
Öz Karalar İthalat Ve İhracat Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Öz Karalar İthalat Ve İhracat firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Öz Karalar İthalat Ve İhracat firmamıza İstek ve taleplerinizi 18 Haziran 2018 Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (326) 681 24 ... Sabit Telefonu, 0 (532) 215 58 ... Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2018 yılı içerisinde 75 kişi Ziyaret etmiş, 4 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.