ÖZ MEVLANA PİDE VE KEBAP SALONU ETİMESGUT

Sabit Telefon Tıklayarak Bizi Arayabilirsiniz!
Adresimiz Konum Ekle!
30 Ağustos Mh. 2093 Sk. No: 8/A,  Yol Tarifi
İl, İlçe & Mahallemiz
Faaliyet Alanlarımız
Aranma İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
10.06.2015 -
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
ÖZ MEVLANA PİDE VE KEBAP SALONU ETİMESGUT Ankara Firma RehberimÖZ MEVLANA PİDE VE KEBAP SALONU ETİMESGUT Ankara Firma Rehberim51 0.0 | 0 Oy
Bu Firmanın Sahibi Siz misiniz?
Firma Sahibiyim Üyelik Yükselt
Öz Mevlana Pide ve Kebap Salonu Firması Ankara ili Etimesgut ilçesinde Restaurantlar sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2020 yılı içerisinde 12 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 0 kişi tarafından aranmıştır.
Öz+Mevlana+Pide+ve+Kebap+Salonu+Ankara Firma+Rehberim+Üyesidir!

Öz Mevlana Pide ve Kebap Salonu Hakkında

Öz Mevlana Pide ve Kebap Salonu Firmamız Ankara İlinde Etimesgut İlçesi 30 Ağustos Mh. 2093 Sk. No: 8/A, Adresinde faaliyettedir.
Öz Mevlana Pide ve Kebap Salonu Restaurantlar sektörlerinde hizmet vermektedir.
Öz Mevlana Pide ve Kebap Salonu Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Öz Mevlana Pide ve Kebap Salonu firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Öz Mevlana Pide ve Kebap Salonu firmamıza İstek ve taleplerinizi 20 Şubat 2020 Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (312) 244 07 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2020 yılı içerisinde 12 kişi Ziyaret etmiş, 0 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.