ÖZDECE MADENCİLİK İNŞAAT VE GIDA SİLİVRİ

Adresimiz Konum Ekle!
P. Mah. Paşa Mah. Burhan Soyaslan Sok. No: 30  Yol Tarifi
İl, İlçe & Mahallemiz
Faaliyet Alanlarımız
Aranma İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
26.07.2015 -
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
ÖZDECE MADENCİLİK İNŞAAT VE GIDA SİLİVRİ İstanbul Firma RehberimÖZDECE MADENCİLİK İNŞAAT VE GIDA SİLİVRİ İstanbul Firma Rehberim51 0.0 | 0 Oy
Bu Firmanın Sahibi Siz misiniz?
Firma Sahibiyim Üyelik Yükselt
Özdece Madencilik İnşaat ve Gıda Firması İstanbul ili Silivri ilçesinde Madencilik sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2020 yılı içerisinde 5 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Özdece+Madencilik+İnşaat+ve+Gıda+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Özdece Madencilik İnşaat ve Gıda Hakkında

Özdece Madencilik İnşaat ve Gıda Firmamız İstanbul İlinde Silivri İlçesi P. Mah. Paşa Mah. Burhan Soyaslan Sok. No: 30 Adresinde faaliyettedir.
Özdece Madencilik İnşaat ve Gıda Madencilik sektörlerinde hizmet vermektedir.
Özdece Madencilik İnşaat ve Gıda Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Özdece Madencilik İnşaat ve Gıda firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Özdece Madencilik İnşaat ve Gıda firmamıza İstek ve taleplerinizi 20 Şubat 2020 Çalışma saatinde iletebilir veya Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2020 yılı içerisinde 5 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.