ÖZEL ANTAKYA AKADEMİ HASTANESİ ANTAKYA

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
KAVASLI MH ATATÜRK BULVARI NO 146 İSK YOLU ÜZER ODABAŞI BELDESİ Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Kayıtlı Sektörler
Arama İstatistikleri
2017 Yılı: 52/02016 Yılı: 1321/0
Kayıt ve Bitiş Tarihi
10.10.2010 - 20.04.2020
ÖZEL ANTAKYA AKADEMİ HASTANESİ firması Hatay ili Antakya ilçesinde Hastaneler, Hastane sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 6536 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 52 kişi tarafından aranmıştır.
ÖZEL+ANTAKYA+AKADEMİ+HASTANESİ+Hatay Firma+Rehberim+Üyesidir!

ÖZEL ANTAKYA AKADEMİ HASTANESİ Haberleri

BURNUNDAN TAŞ ÇIKTI

Antakya’da yaşayan D.K (28) isimli bir hasta, nefes alamama ve aylarca burun tıkanıklığı gibi şikâyetlerle Özel Akademi Hastanesi’ne başvurdu. Hastanın burnundan ’rinolit’ denilen burun taşı çıkarıldı.

06 Şubat 2017 14:37
DOKTORLARDAN OBEZİTEYE GÜNCEL YAKLAŞIM

Akademi Hastanesinin Hatay Tabip Odası ile yapacağı periyodik bilimsel toplantıların ilkinde açılış konuşmasını HTO başkanı Op.Dr. Cengiz HAKSÖZ ve Akademi Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Memet KILIÇLAR yaptı. Ardından aile hekimleri ile Akademi Hastanesi doktorlarından panelistler; Endokrinoloji ve Metabolİzma Hastalıkları Uzm. Dr. Nuh BAKLACI, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahı Op. Dr. Ahmet DUYMAZ, Genel Cerrahi Uzmanı Op.Dr.Erol ÖZTÜRK ve Op. Dr. Memet KILIÇLAR arasında obezite her yönüyle konuşul...

30 Ocak 2017 12:48
AKADEMİ HASTANESİNDEN DİYABET GÜNÜ ETKİNLİĞİ

14 Kasım Dünya Diyabet Günü etkinliği kapsamında sosyal sorumluluk projelerine hız kesmeden devam eden Akademi Hastanesi, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Uz. Dr. Nuh BAKLACI tarafından ‘Diyabeti Tanıyalım ve Korunalım’ toplantısı düzenledi.

30 Kasım 2016 14:42
AKADEMİ HASTANESİ SÜT GÜNÜNDE SÜT DAĞITTI

Özel Antakya Akademi Hastanesi, 28 Eylül Dünya Okul Süt Günü etkinlikleri kapsamında hastanedeki tüm hastalara ve personele süt dağıtımında bulundu.

01 Ekim 2016 00:00
HATAY’ DA BİR İLK

15 yıldır sol gözde görememe şikayeti ile Özel Antakya Akademi Hastanesi Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Yasin MERSİN’e başvuran Osman Ebu Encirani isimli hastaya kornea nakil ameliyatı başarı ile yapıldı.

08 Eyl 2016 00:00
AKADEMİ HASTANESİ SPOR KULUBÜNE DESTEK VERMEYE DEVAM EDİYOR.

Geçtiğimiz 4 yıl boyunca bayan basketbol takımının sağlık sponsoru olan Özel Antakya Akademi Hastanesi, bu yılda Hatay Büyükşehir Belediyesi Gençlik Spor Kulubü Bayan Basketbol Takımına destek vererek sağlık ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla takımın sağlık sponsoru olmuştur.

18 Ağustos 2016 00:00
GELENEKSEL KOMPOZİSYON YARIŞMASI SONUÇLANDI.

Özel Antakya Akademi Hastanesi’nin 5. 6. 7. ve 8. Sınıflara yönelik düzenlediği ‘Gerçek Hayat ve Teknoloji’ konulu ödüllü kompozisyon yarışması, düzenlenen ödül töreni ile sonuçlandı. Defne Belediye Başkanı Sn. Op. Dr. İbrahim Yaman, Defne İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn. Kemal Gülistan, Akademi Hastanesi Yönetim Kurulu Üyeleri ve Akademi Hastanesi İdarecilerin hazır bulunduğu ödül töreni öğrencilerin büyük ilgisi ile karşılandı.

31 Mayıs 2016 00:00
HASTANIN KARNINDAN 3 ADET DEV BOYUTTA KİTLE ÇIKARILDI

63 yaşındaki Şemsiddin Yıldırım isimli hastanın; batında giderek büyüyen kitle şikayeti ile başvurduğu Özel Antakya Akademi Hastanesin’ de yapılan tetkiklerinde, batın içinde sol böbrek üstü bezinden kaynaklanan ve tüm iç organların sıkışmasına sebep olacak büyüklükte kitleler tespit edildi.

14 Mayıs 2016 00:00
ENGELLİLER HAFTASINDA DOSTLUK MAÇI

Bilindiği üzere 10 Mayıs ile 16 Mayıs arası, Birleşmiş Milletler'e üye 156 ülkede aynı tarihlerde kutlanan Engelliler Haftası’dır. Tüm Dünya’da olduğu gibi ülkemizde de Engelliler Haftası boyunca; engellilerin sorunu, engelliliğin önlenmesi ve engellilerin eğitimi konusu üstünde durulur.

09 Mayıs 2016 00:00
AKADEMİ HASTANESİNDEN ÖDÜLLÜ YARIŞMA

Özel Antakya Akademi Hastanesi tarafından geleneksel hale getirilen kompozisyon yarışması bu yıl ‘’Teknoloji ve Gerçek Hayat’’ teması ile düzenleniyor.

04 Mayıs 2016 00:00

ÖZEL ANTAKYA AKADEMİ HASTANESİ İlanları

Kayıtlı ilan bulunamadı. İlk İlanı Ekle
Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

ÖZEL ANTAKYA AKADEMİ HASTANESİ Ürünleri

Kayıtlı ürün bulunamadı. İlk Ürünü Ekle
Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

ÖZEL ANTAKYA AKADEMİ HASTANESİ Hakkında

Firmamız Hatay İlinde Antakya İlçesi Odabaşı Mahallesi KAVASLI MH ATATÜRK BULVARI NO 146 İSK YOLU ÜZER ODABAŞI BELDESİ Adresinde Hastaneler, Hastane sektörlerinde faaliyettedir.
ÖZEL ANTAKYA AKADEMİ HASTANESİ Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir ÖZEL ANTAKYA AKADEMİ HASTANESİ firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
ÖZEL ANTAKYA AKADEMİ HASTANESİ firmamıza İstek ve taleplerinizi 22 Kasım 2017 Çarşamba Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (326) 229 29 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 6536 kişi Ziyaret etmiş, 52 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 2 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
Web sitemizde daha iyi hizmet verebilmek amacıyla çerez/cookie kullanıyoruz.
Kabul ediyorum, kapat