ÖZEL DİŞEVİ AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ ÜSKÜDAR

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Çengelköy Sahil Yolu, Albay Hüsamettin Ertürk Sok. No: 1 (çengelköy Ana Caddede Net Taxi Yanı Çengelköy- Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Kayıtlı Sektörler:
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
07.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Özel Dişevi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği firması İstanbul ili Üsküdar ilçesinde Dişçiler sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2018 yılı içerisinde 1 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Özel+Dişevi+Ağız+ve+Diş+Sağlığı+Polikliniği+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Özel Dişevi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Üsküdar İlçesi Çengelköy Sahil Yolu, Albay Hüsamettin Ertürk Sok. No: 1 (çengelköy Ana Caddede Net Taxi Yanı Çengelköy- Adresinde faaliyettedir.
Özel Dişevi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Dişçiler sektörlerinde hizmet vermektedir.
Özel Dişevi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Özel Dişevi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Özel Dişevi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği firmamıza İstek ve taleplerinizi 19 Ocak 2018 Cuma Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (216) 401 20 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2018 yılı içerisinde 1 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.