ÖZEL PUSULA AKADEMİ TEMEL LİSESİ ANTAKYA

PUSULA AKADEMİ'DE ÇANTASIZ EĞİTİM

 PUSULA AKADEMİ eğitim sistemi alışılagelen sadece konu anlatım odaklı bir eğitim sistemi değildir. Bunun yanında çağdaş eğitimin gereği olan, öğrenciyi adım adım analiz ederek, eksikliklerini ortaya çıkaran ve bu doğrultuda öğrenciye ihtiyacı olan desteği vererek, eksikliklerini gideren bir eğitim sistemidir.
Adım adım öğrenmede 3 güvenlik sistemi kuruyoruz ; 
  1.Adım Pekiştirme saatleri
  2.Adım Spider sistemi
  3.Adım P.Ç.S. programı
PUSULA AKADEMİ eğitim sistemi sadece akademik eğitimden oluşmuyor, gençlerimizin kişisel gelişimine de katkıda bulunuyor. Gençlerimizin kendilerini ifade edebilecekleri, yeteneklerini geliştirebilecekleri aynı zamanda hoşça vakit geçirebilecekleri, her gün uygulanacak ‘’SOSYAL 
SAATLER’’ programı ile Türkiye’de tektir.

Yetkili Kişi
Sabit Telefon Tıklayarak Bizi Arayabilirsiniz!
Sabit Telefon Tıklayarak Bizi Arayabilirsiniz!
Cep Telefonu Tıklayarak Bizi Arayabilirsiniz!
Adresimiz Konum Ekle!
İSKENDERUN YOLU ÜZERİ İL JANDARMA YANI BANKALAR KARŞISI  Yol Tarifi
İl, İlçe & Mahallemiz
Kayıt ve Bitiş Tarihi
25.06.2015 - 25.07.2020
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş!
Özel Pusula Akademi Temel Lisesi Firması PUSULA AKADEMİ Yönetiminde hatay ili antakya ilçesinde Eğitim Kurum ve Kuruluşları, Liseler, Kolejler sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2019 yılı içerisinde 1717 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 4 kişi tarafından aranmıştır.
Özel+Pusula+Akademi+Temel+Lisesi+Hatay Firma+Rehberim+Üyesidir!

Özel Pusula Akademi Temel Lisesi Haberleri

Kayıtlı haber bulunamadı. İlk Haberi Ekle

Özel Pusula Akademi Temel Lisesi İlanları

Kayıtlı ilan bulunamadı. İlk İlanı Ekle
Resim Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Özel Pusula Akademi Temel Lisesi Ürünleri

Kayıtlı ürün bulunamadı. İlk Ürünü Ekle
Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Özel Pusula Akademi Temel Lisesi Hakkında

Özel Pusula Akademi Temel Lisesi Firmamız PUSULA AKADEMİ Yönetiminde Hatay İlinde Antakya İlçesi Odabaşı Mahallesi İSKENDERUN YOLU ÜZERİ İL JANDARMA YANI BANKALAR KARŞISI Adresinde faaliyettedir.
Özel Pusula Akademi Temel Lisesi Eğitim Kurum ve Kuruluşları, Liseler, Kolejler, Eğitim Kurumları, Temel Liseler, Çantasız Eğitim sektörlerinde hizmet vermektedir.
Özel Pusula Akademi Temel Lisesi Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Özel Pusula Akademi Temel Lisesi firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Özel Pusula Akademi Temel Lisesi firmamıza İstek ve taleplerinizi 13 Kasım 2019 Çarşamba Günü 08:00 ile 18:00 Arası Açık iletebilir veya 0 (326) 221 65 ... Sabit Telefonu, 0 (554) 174 65 ... Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email pusulaakademilisesi@gmail.com ve web pusulaakademilisesi.com sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2019 yılı içerisinde 1717 kişi Ziyaret etmiş, 4 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 16 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.