ÖZEL TEKİRDAĞ YAŞAM HASTANESİ SÜLEYMANPAŞA

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
İstanbul Yolu 4. Km, Tekirdağ Merkez Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
10.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Özel Tekirdağ Yaşam Hastanesi firması Tekirdağ ili Süleymanpaşa ilçesinde Sağlık Kurum ve Kuruluşları, Hastane sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 75 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Özel+Tekirdağ+Yaşam+Hastanesi+Tekirdağ Firma+Rehberim+Üyesidir!

Özel Tekirdağ Yaşam Hastanesi Hakkında

Firmamız Tekirdağ İlinde Süleymanpaşa İlçesi İstanbul Yolu 4. Km, Tekirdağ Merkez Adresinde Sağlık Kurum ve Kuruluşları, Hastane sektörlerinde faaliyettedir.
Özel Tekirdağ Yaşam Hastanesi Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Özel Tekirdağ Yaşam Hastanesi firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Özel Tekirdağ Yaşam Hastanesi firmamıza İstek ve taleplerinizi 21 Kasım 2017 Salı Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (282) 293 26 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 75 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz