ÖZKAYAR YUFKA ERENLER

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Toptancılar Çarşısı E Blk. Daire: 19, Erenler, Erenler, Sakarya (Adapazarı) Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Ziyaretçi İstatistikleri
Arama İstatistikleri
2017 Yılı: 1/0
Kayıt ve Bitiş Tarihi
10.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Özkayar Yufka firması Sakarya ili Erenler ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Yufka, Yufka İmalat ve Satış sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 66 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 1 kişi tarafından aranmıştır.
Özkayar+Yufka+Sakarya Firma+Rehberim+Üyesidir!

Özkayar Yufka Hakkında

Firmamız Sakarya İlinde Erenler İlçesi Toptancılar Çarşısı E Blk. Daire: 19, Erenler, Erenler, Sakarya (Adapazarı) Adresinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Yufka, Yufka İmalat ve Satış, Yufkacılar sektörlerinde faaliyettedir.
Özkayar Yufka Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Özkayar Yufka firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Özkayar Yufka firmamıza İstek ve taleplerinizi 19 Kasım 2017 Pazar Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (264) 241 77 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 66 kişi Ziyaret etmiş, 1 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz