ÖZLEM OTOMOTİV TURİZM GIDA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ÜMRANİYE

Sabit Telefon Tıklayarak Bizi Arayabilirsiniz!
Adresimiz Konum Ekle!
Kadosan Oto San.Sit San. Sit. No: 12 E Blok Esenşehir Mh.  Yol Tarifi
İl, İlçe & Mahallemiz
Faaliyet Alanlarımız
Aranma İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
26.07.2015 -
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
ÖZLEM OTOMOTİV TURİZM GIDA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ÜMRANİYE İstanbul Firma RehberimÖZLEM OTOMOTİV TURİZM GIDA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ÜMRANİYE İstanbul Firma Rehberim51 0.0 | 0 Oy
Bu Firmanın Sahibi Siz misiniz?
Firma Sahibiyim Üyelik Yükselt
Özlem Otomotiv Turizm Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Firması İstanbul ili Ümraniye ilçesinde Otomobil, Otobüs, Kamyon İmalatı sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2020 yılı içerisinde 6 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Özlem+Otomotiv+Turizm+Gıda+San.+ve+Tic.+Ltd.+Şti.+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Özlem Otomotiv Turizm Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Hakkında

Özlem Otomotiv Turizm Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Firmamız İstanbul İlinde Ümraniye İlçesi Kadosan Oto San.Sit San. Sit. No: 12 E Blok Esenşehir Mh. Adresinde faaliyettedir.
Özlem Otomotiv Turizm Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Otomobil, Otobüs, Kamyon İmalatı sektörlerinde hizmet vermektedir.
Özlem Otomotiv Turizm Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Özlem Otomotiv Turizm Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Özlem Otomotiv Turizm Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. firmamıza İstek ve taleplerinizi 21 Şubat 2020 Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (216) 415 88 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2020 yılı içerisinde 6 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.