ÖZMENGÜÇ ELEKTRİK VE ELEKTRONİK ANTAKYA

AVİZE - KORNİŞ - ŞOHBEN SATIŞI VE  MONTAJI YAPILIR
HER TÜRLÜ ARIZA YAPILIR    UYDU MONTAJI YAPILIR

Yetkili Kişi
Cep Telefonu Tıklayarak Bizi Arayabilirsiniz!
Adresimiz Konum Ekle!
AKSARAY MAH. ŞEHİT MEHMET ALİ ACUZ CAD. NO:33  Yol Tarifi
İl, İlçe & Mahallemiz
Bizi Takip Edin
E-Posta Gönder
Kayıt ve Bitiş Tarihi
29.12.2015 - 17.11.2020
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
ÖZMENGÜÇ ELEKTRİK VE ELEKTRONİK ANTAKYA Hatay Firma RehberimÖZMENGÜÇ ELEKTRİK VE ELEKTRONİK ANTAKYA Hatay Firma Rehberim51 0.0 | 0 Oy
Özmengüç Elektrik Ve Elektronik Firması SELAHATTİN MENGÜÇ Yönetiminde hatay ili antakya ilçesinde Elektrikçiler, Aydınlatma, Elektrik Tesisatı sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2020 yılı içerisinde 940 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 6 kişi tarafından aranmıştır.
Özmengüç+Elektrik+Ve+Elektronik+Hatay Firma+Rehberim+Üyesidir!

Özmengüç Elektrik Ve Elektronik Haberleri

Kayıtlı haber bulunamadı. İlk Haberi Ekle

Özmengüç Elektrik Ve Elektronik İlanları

Kayıtlı ilan bulunamadı. İlk İlanı Ekle
Resim Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Özmengüç Elektrik Ve Elektronik Ürünleri

Kayıtlı ürün bulunamadı. İlk Ürünü Ekle
Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Özmengüç Elektrik Ve Elektronik Hakkında

Özmengüç Elektrik Ve Elektronik Firmamız SELAHATTİN MENGÜÇ Yönetiminde Hatay İlinde Antakya İlçesi Aksaray Mahallesi AKSARAY MAH. ŞEHİT MEHMET ALİ ACUZ CAD. NO:33 Adresinde faaliyettedir.
Özmengüç Elektrik Ve Elektronik Elektrikçiler, Aydınlatma, Elektrik Tesisatı, Avizeciler, Uydu Sistemleri, Korniş Satış Montaj, Elektrik sektörlerinde hizmet vermektedir.
Özmengüç Elektrik Ve Elektronik Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Özmengüç Elektrik Ve Elektronik firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Özmengüç Elektrik Ve Elektronik firmamıza İstek ve taleplerinizi 06 Haziran 2020 Cumartesi Günü 24 Saat Açık iletebilir veya Sabit Telefonu, 0 (531) 666 81 ... Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email selo_selo_93@hotmail.com ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2020 yılı içerisinde 940 kişi Ziyaret etmiş, 6 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 9 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.