ÖZYAŞAR TEL VE GALVANİZ A. Ş. ZEYTİNBURNU

Sabit Telefon Tıklayarak Bizi Arayabilirsiniz!
Adresimiz Konum Ekle!
Demirciler Sitesi 5. Yol No: 10  Yol Tarifi
İl, İlçe & Mahallemiz
Faaliyet Alanlarımız
Aranma İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
05.07.2015 -
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
ÖZYAŞAR TEL VE GALVANİZ A. Ş. ZEYTİNBURNU İstanbul Firma RehberimÖZYAŞAR TEL VE GALVANİZ A. Ş. ZEYTİNBURNU İstanbul Firma Rehberim51 0.0 | 0 Oy
Bu Firmanın Sahibi Siz misiniz?
Firma Sahibiyim Üyelik Yükselt
Özyaşar Tel ve Galvaniz A. Ş. Firması İstanbul ili Zeytinburnu ilçesinde MUSİAD Üyesi sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2020 yılı içerisinde 10 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Özyaşar+Tel+ve+Galvaniz+A.+Ş.+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Özyaşar Tel ve Galvaniz A. Ş. Hakkında

Özyaşar Tel ve Galvaniz A. Ş. Firmamız İstanbul İlinde Zeytinburnu İlçesi Demirciler Sitesi 5. Yol No: 10 Adresinde faaliyettedir.
Özyaşar Tel ve Galvaniz A. Ş. MUSİAD Üyesi sektörlerinde hizmet vermektedir.
Özyaşar Tel ve Galvaniz A. Ş. Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Özyaşar Tel ve Galvaniz A. Ş. firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Özyaşar Tel ve Galvaniz A. Ş. firmamıza İstek ve taleplerinizi 21 Şubat 2020 Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (212) 735 34 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2020 yılı içerisinde 10 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.