PAPİLA UNLU MAMÜLLER

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Terakki Mh. Cumhuriyet Cd. No: 12 Daire: 1, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
09.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Papila Unlu Mamüller firması Zonguldak ili Zonguldak Merkez ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Unlu Mamüller, Unlu Mamüller Fırın sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 82 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Papila+Unlu+Mamüller+Zonguldak Firma+Rehberim+Üyesidir!

Papila Unlu Mamüller Hakkında

Firmamız Zonguldak İlinde Terakki Mh. Cumhuriyet Cd. No: 12 Daire: 1, Adresinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Unlu Mamüller, Unlu Mamüller Fırın, Un ve unlu mamüller, Unlu Mamülleri sektörlerinde faaliyettedir.
Papila Unlu Mamüller Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Papila Unlu Mamüller firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Papila Unlu Mamüller firmamıza İstek ve taleplerinizi 18 Kasım 2017 Cumartesi Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (372) 253 57 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 82 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz