PARS İNŞAAT & İZOLASYON İSKENDERUN

Yetkili Kişi
Cep Telefonu
Adres Konum Ekle
Sakarya mah. No5. İskenderun sanayisi Hatay/ iskenderun Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Ziyaretçi İstatistikleri
Arama İstatistikleri
2018 Yılı: 39/0
Kayıt ve Bitiş Tarihi
05.02.2018 - 05.02.2019

Bizi Sayfanızda Paylaşın

Pars İnşaat & İzolasyon firması hatay ili iskenderun ilçesinde Epoksi Zemin Kaplama, Su Yalıtımı, Yalıtım ve İzolasyon sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2019 yılı içerisinde 95 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 0 kişi tarafından aranmıştır.
Pars+İnşaat+İzolasyon+Hatay Firma+Rehberim+Üyesidir!

Pars İnşaat & İzolasyon Haberleri

Kayıtlı haber bulunamadı. İlk Haberi Ekle

Pars İnşaat & İzolasyon İlanları

Kayıtlı ilan bulunamadı. İlk İlanı Ekle
Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Pars İnşaat & İzolasyon Ürünleri

Kayıtlı ürün bulunamadı. İlk Ürünü Ekle
Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Pars İnşaat & İzolasyon Hakkında

Pars İnşaat & İzolasyon Firmamız Ömer Kadir Karahan Yönetiminde Hatay İlinde İskenderun İlçesi Sakarya Mahallesi Sakarya mah. No5. İskenderun sanayisi Hatay/ iskenderun Adresinde faaliyettedir.
Pars İnşaat & İzolasyon Epoksi Zemin Kaplama, Su Yalıtımı, Yalıtım ve İzolasyon, Zemin Döşeme ve Yer Kaplama sektörlerinde hizmet vermektedir.
Pars İnşaat & İzolasyon Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Pars İnşaat & İzolasyon firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Pars İnşaat & İzolasyon firmamıza İstek ve taleplerinizi 18 Ocak 2019 Cuma Günü 08:00 ile 18:00 Arası Açık iletebilir veya Sabit Telefonu, 0 (532) 226 96 ... Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email omerkadirkarahan@gmail.com ve web www.parsendustri.com sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2019 yılı içerisinde 95 kişi Ziyaret etmiş, 0 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 10 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.