PARS İNŞAAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ. İSKENDERUN

Yetkili Kişi
Cep Telefonu
Adres Konum Ekle
Sakarya mah. No5. İskenderun sanayisi Hatay/ iskenderun Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Ziyaretçi İstatistikleri
Arama İstatistikleri
2018 Yılı: 4/0
Kayıt ve Bitiş Tarihi
05.02.2018 - 05.02.2019
Pars İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. firması hatay ili iskenderun ilçesinde Epoksi Zemin Kaplama, Su İzolasyonu, Yalıtım ve İzolasyon sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2018 yılı içerisinde 230 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 4 kişi tarafından aranmıştır.
Pars+İnşaat+San.+Tic.+Ltd.+Şti.+Hatay Firma+Rehberim+Üyesidir!

Pars İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. Haberleri

Kayıtlı haber bulunamadı. İlk Haberi Ekle

Pars İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. İlanları

Kayıtlı ilan bulunamadı. İlk İlanı Ekle
Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Pars İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. Ürünleri

Kayıtlı ürün bulunamadı. İlk Ürünü Ekle
Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Pars İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. Hakkında

Firmamız Ömer Kadir Karahan Yönetiminde Hatay İlinde İskenderun İlçesi Sakarya Mahallesi Sakarya mah. No5. İskenderun sanayisi Hatay/ iskenderun Adresinde faaliyettedir.
Pars İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. Epoksi Zemin Kaplama, Su İzolasyonu, Yalıtım ve İzolasyon, Zemin Kaplama ve Yer Döşeme sektörlerinde hizmet vermektedir.
Pars İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Pars İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Pars İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. firmamıza İstek ve taleplerinizi 22 Şubat 2018 Perşembe Perşembe Günü 08:00 ile 18:00 Arası Açık iletebilir veya Sabit Telefonu, 0 (532) 226 96 ... Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email omerkadirkarahan@gmail.com ve web www.parsendustri.com sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2018 yılı içerisinde 230 kişi Ziyaret etmiş, 4 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 3 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.