PELİT PASTANESİ PELİCAN MALL AVM AVCILAR

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Üniversite Mh. E5 Karayolu Yanı, Pelican Mall Avm Z 50 - Z 50a, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
09.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Pelit Pastanesi Pelican Mall AVM firması İstanbul ili Avcılar ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 22 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Pelit+Pastanesi+Pelican+Mall+AVM+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Pelit Pastanesi Pelican Mall AVM Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Avcılar İlçesi Üniversite Mh. E5 Karayolu Yanı, Pelican Mall Avm Z 50 - Z 50a, Adresinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar sektörlerinde faaliyettedir.
Pelit Pastanesi Pelican Mall AVM Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Pelit Pastanesi Pelican Mall AVM firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Pelit Pastanesi Pelican Mall AVM firmamıza İstek ve taleplerinizi 22 Kasım 2017 Çarşamba Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (212) 421 28 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 22 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
Web sitemizde daha iyi hizmet verebilmek amacıyla çerez/cookie kullanıyoruz.
Kabul ediyorum, kapat