PETEK UNLU MAMÜLLER KADIKÖY

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Hızırbey Cd. Marmara Üniversitesi Kampüsü No: 165 Daire: 2, Fikirtepe, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
09.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Petek Unlu Mamüller firması İstanbul ili Kadıköy ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Unlu Mamüller, Unlu Mamüller Fırın sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2018 yılı içerisinde 2 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Petek+Unlu+Mamüller+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Petek Unlu Mamüller Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Kadıköy İlçesi Hızırbey Cd. Marmara Üniversitesi Kampüsü No: 165 Daire: 2, Fikirtepe, Adresinde faaliyettedir.
Petek Unlu Mamüller Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Unlu Mamüller, Unlu Mamüller Fırın, Un ve unlu mamüller, Unlu Mamülleri sektörlerinde hizmet vermektedir.
Petek Unlu Mamüller Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Petek Unlu Mamüller firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Petek Unlu Mamüller firmamıza İstek ve taleplerinizi 20 Ocak 2018 Cumartesi Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (216) 349 34 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2018 yılı içerisinde 2 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz