PIRLANTA UNLU MAMÜLLERİ 1 ATAŞEHİR

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Geçici On Sk. No: 70/A, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
11.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Pırlanta Unlu Mamülleri 1 firması İstanbul ili Ataşehir ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Unlu Mamüller, Unlu Mamüller Fırın sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 36 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Pırlanta+Unlu+Mamülleri+1+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Pırlanta Unlu Mamülleri 1 Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Ataşehir İlçesi Geçici On Sk. No: 70/A, Adresinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Unlu Mamüller, Unlu Mamüller Fırın, Un ve unlu mamüller, Unlu Mamülleri sektörlerinde faaliyettedir.
Pırlanta Unlu Mamülleri 1 Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Pırlanta Unlu Mamülleri 1 firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Pırlanta Unlu Mamülleri 1 firmamıza İstek ve taleplerinizi 14 Aralık 2017 Perşembe Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (216) 660 12 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 36 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz