PIRLANTA UNLU MAMÜLLERİ 1 ATAŞEHİR

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Geçici On Sk. No: 70/A, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
11.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Pırlanta Unlu Mamülleri 1 firması İstanbul ili Ataşehir ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Unlu Mamüller, Unlu Mamüller Fırın sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2018 yılı içerisinde 8 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Pırlanta+Unlu+Mamülleri+1+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Pırlanta Unlu Mamülleri 1 Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Ataşehir İlçesi Geçici On Sk. No: 70/A, Adresinde faaliyettedir.
Pırlanta Unlu Mamülleri 1 Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Unlu Mamüller, Unlu Mamüller Fırın, Un ve unlu mamüller, Unlu Mamülleri sektörlerinde hizmet vermektedir.
Pırlanta Unlu Mamülleri 1 Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Pırlanta Unlu Mamülleri 1 firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Pırlanta Unlu Mamülleri 1 firmamıza İstek ve taleplerinizi 18 Şubat 2018 Pazar Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (216) 660 12 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2018 yılı içerisinde 8 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz