RENK OZALİT DİJİTAL BASKI MERKEZİ ANTAKYA

  • OZALİT
  • FOTOKOPİ
  • DİJİTAL ÇIKIŞ
  • GENİŞ FORMAT TARAMA
  • POSTER BASKISI
  • SPİRAL CİLT
  • PVC KAPLAMA
Yetkili Kişi
Sabit Telefon Tıklayarak Bizi Arayabilirsiniz!
Cep Telefonu Tıklayarak Bizi Arayabilirsiniz!
Cep Telefonu Tıklayarak Bizi Arayabilirsiniz!
Çalışma Saatlerimiz
Adresimiz
General Şükrü Kanatlı Mahallesi, MKÜ Mimarlık Fakültesi Karşısı, Atatürk Cd., 31030 Hatay Merkez/Hatay  Yol Tarifi
İl, İlçe & Mahallemiz
E-Posta Gönder
Kayıt ve Bitiş Tarihi
09.07.2011 - 28.09.2020

Renk Ozalit Dijital Baskı Merkezi, kurumsal ve bireysel müşterilere tam kapsamlı baskı hizmetleri sunmak amacıyla Hatay, Antakya’da kurulmuştur. Bu hizmetler arasında plan kopya çıkış alımından ödev basımına, kartvizitten kitap yapımına kadar birçok baskı seçeneği bulunmaktadır.

Renk Ozalit hızlı üretimi ve sorunsuz teslimatı kolaylaştırarak müşteri aksiyonunu azaltmayı vadeder. Gelen siparişleri, zamanı etkili kullanarak hazırlar ve ürünleri toplam kalite esasları çerçevesinde hatasız olarak üretmeyi esas alır.

Renk Ozalit müşterilerine, tüm baskı çözümleri için kendi içlerinde bir departman gibi hizmet verir ve bu uğurda harcanan personel ve alan giderlerinin azalmasın sağlamaktadır. Hızlı ve etkili teslimat sistemiyle baskı merkezlerine gitmek için (araç, trafik, toplu taşıma, otopark vs.) harcanan süreç ve masrafları ortadan kaldırır. Kişi ve/veya firmaların diledikleri ticari baskıları alabilmeleri veya acil günlük ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için parmaklarının ucunda bir sistem yaratır.

Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
RENK OZALİT DİJİTAL BASKI MERKEZİ ANTAKYA Hatay Firma RehberimRENK OZALİT DİJİTAL BASKI MERKEZİ ANTAKYA Hatay Firma Rehberim51 5.0 | 2 Oy
Renk Ozalit Dijital Baskı Merkezi Firması ÖZLEM ŞAHİNOĞLU Yönetiminde hatay ili antakya ilçesinde Dijital Baskı Merkezi, Fotokopi ve Ozalit, Serigrafi & Ozalit sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2020 yılı içerisinde 1182 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 7 kişi tarafından aranmıştır.
Renk+Ozalit+Dijital+Baskı+Merkezi+Hatay Firma+Rehberim+Üyesidir!

Renk Ozalit Dijital Baskı Merkezi Haberleri

Kayıtlı haber bulunamadı. İlk Haberi Ekle

Renk Ozalit Dijital Baskı Merkezi İlanları

Kayıtlı ilan bulunamadı. İlk İlanı Ekle
Resim Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Renk Ozalit Dijital Baskı Merkezi Ürünleri

Kayıtlı ürün bulunamadı. İlk Ürünü Ekle
Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Renk Ozalit Dijital Baskı Merkezi Hakkında

Renk Ozalit Dijital Baskı Merkezi Firmamız ÖZLEM ŞAHİNOĞLU Yönetiminde Hatay İlinde Antakya İlçesi General Şükrü Kanatli Mahallesi General Şükrü Kanatlı Mahallesi, MKÜ Mimarlık Fakültesi Karşısı, Atatürk Cd., 31030 Hatay Merkez/Hatay Adresinde faaliyettedir.
Renk Ozalit Dijital Baskı Merkezi Dijital Baskı Merkezi, Fotokopi ve Ozalit, Serigrafi & Ozalit sektörlerinde hizmet vermektedir.
Renk Ozalit Dijital Baskı Merkezi Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Renk Ozalit Dijital Baskı Merkezi firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Renk Ozalit Dijital Baskı Merkezi firmamıza İstek ve taleplerinizi 07 Haziran 2020 Pazar Günü Kapalı iletebilir veya 0 (326) 221 20 ... Sabit Telefonu, 0 (535) 516 53 ... Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email renkozalit@hotmail.com ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2020 yılı içerisinde 1182 kişi Ziyaret etmiş, 7 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 12 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.