ŞABANOĞLU EKMEK FABRİKASI DEFNE

UNLU MAMÜLLER   POĞAÇA  SİMİT  KÜLÇE  DAMLA ÇİKOLATALI  KAYTAZ BÖREĞİ  BÖREK ÇEŞİTLERİ  TEREYAĞLI KAHKE  ÖZEL SİPARİŞ ALINIR  EV VE İŞYERLERİNE SERVİS YAPILIR                  HER TÜRLÜ PİŞİRİM YAPILIR

Yetkili Kişi
Sabit Telefon Tıklayarak Bizi Arayabilirsiniz!
Cep Telefonu Tıklayarak Bizi Arayabilirsiniz!
Adresimiz
ARMUTLU MAH. GÜNDÜZ CAD. No 81  Yol Tarifi
İl, İlçe & Mahallemiz
Kayıt ve Bitiş Tarihi
14.07.2010 - 17.12.2020
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş!
Şabanoğlu Ekmek Fabrikası Firması Niyazi Ezdeşir Yönetiminde hatay ili defne ilçesinde Ekmek Fabrikası, Unlu Mamüller ve Ekmek Fırınları sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2019 yılı içerisinde 960 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 34 kişi tarafından aranmıştır.
Şabanoğlu+Ekmek+Fabrikası+Hatay Firma+Rehberim+Üyesidir!

Şabanoğlu Ekmek Fabrikası Haberleri

Kayıtlı haber bulunamadı. İlk Haberi Ekle

Şabanoğlu Ekmek Fabrikası İlanları

Kayıtlı ilan bulunamadı. İlk İlanı Ekle
Resim Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Şabanoğlu Ekmek Fabrikası Ürünleri

Kayıtlı ürün bulunamadı. İlk Ürünü Ekle
Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Şabanoğlu Ekmek Fabrikası Hakkında

Şabanoğlu Ekmek Fabrikası Firmamız Niyazi Ezdeşir Yönetiminde Hatay İlinde Defne İlçesi Armutlu Mahallesi ARMUTLU MAH. GÜNDÜZ CAD. No 81 Adresinde faaliyettedir.
Şabanoğlu Ekmek Fabrikası Ekmek Fabrikası, Unlu Mamüller ve Ekmek Fırınları sektörlerinde hizmet vermektedir.
Şabanoğlu Ekmek Fabrikası Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Şabanoğlu Ekmek Fabrikası firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Şabanoğlu Ekmek Fabrikası firmamıza İstek ve taleplerinizi 12 Aralık 2019 Perşembe Günü 05:00 ile 19:00 Arası Açık iletebilir veya 0 (326) 223 46 ... Sabit Telefonu, 0 (532) 788 04 ... Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email niyazi_ezdesir@hotmail.com ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2019 yılı içerisinde 960 kişi Ziyaret etmiş, 34 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 4 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.