SAFRANBOLU İNCİ YUFKA VE GIDA ATAŞEHİR

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Alanaldı Cad. No: 4 Daire: 1 İçerenköy Mh. Kadıköy Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Ziyaretçi İstatistikleri
Arama İstatistikleri
2017 Yılı: 1/0
Kayıt ve Bitiş Tarihi
14.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Safranbolu İnci Yufka Ve Gıda firması İstanbul ili Ataşehir ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Yufka, Yufka İmalat ve Satış sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 20 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 1 kişi tarafından aranmıştır.
Safranbolu+İnci+Yufka+Ve+Gıda+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Safranbolu İnci Yufka Ve Gıda Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Ataşehir İlçesi Alanaldı Cad. No: 4 Daire: 1 İçerenköy Mh. Kadıköy Adresinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Yufka, Yufka İmalat ve Satış, Yufkacılar sektörlerinde faaliyettedir.
Safranbolu İnci Yufka Ve Gıda Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Safranbolu İnci Yufka Ve Gıda firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Safranbolu İnci Yufka Ve Gıda firmamıza İstek ve taleplerinizi 15 Aralık 2017 Cuma Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (216) 572 38 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 20 kişi Ziyaret etmiş, 1 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz